KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15904039
nr 1590 4039
Oidentifierad konstnär. Signerad, paris. Olja på pannå, 20x25 cm, yttermått inklusive ram: 32x37 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 15 januari 2024
kl 20:20:48
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr